Proje Tanıtım
  • Proje, İzmir Seferihisar/Doğanbey'de alınan 35.630 metrekare üzerinde gerçekleşecektir. Sosyal alanlar ve imar planları gereği bırakılan zorunlu alanlar çıktıktan sonra, ikiz dubleks şeklinde 41 bloktan oluşan 82 dubleks yapılacaktır.

 

  • Projenin güzel oluşu arsanın yerinden başlamaktadır. Sitede bulunan tanıtım bilgilerinden arsanın yerini çok net olarak anlayabilirsiniz. Havaalanına 33 Km mesafede, her türlü alış-veriş imkanına sahip, mavi bayraklı bir plajı ve çevre düzenlemesi yapılmış bir sahil şeridi ile size yorgunluğunuzu unutturacak bir mekana sahip olma yolundasınız. 

 

  • Yaşanası güzellikleri, sevdiğiniz ve birlikte olmaktan mutluluk duyduğunuz, seviyeli, insana ve doğaya değer veren insanlarla birlikte yaşamak kadar, insanı yücelten ne olabilir? Sizleri anlayan, aynı duygu ve düşünceleri paylaştığınızdan emin olduğunuz, güven duyduğunuz, gözünüzü arkada bırakmayacak insanlarla birlikte kurduk bu siteyi...

 

  • Sitemizi inşa edeceğimiz arsamız aynı zamanda İzmir Belediyesinin toplu ulaşım güzergahları üzerindedir. Ulaşımla ilgili bilgileri, ana sayfada bulunan Haberler&Duyurular sekmesindeki "Doğanbey'e Ulaşım" başlığı altında bulabilirsiniz. Sitemizde yazları olduğu gibi kışları da oturmak mümkün olacaktır. Sitemiz bölgesinde kışları da oturan pek çok sakin bulunmaktadır.

 

  • Sitemizin hemen üst bölgesinde Karakoç Kaplıcaları mevcuttur. Ayrıca sitemiz bölgesinde seçkin termal oteller ve turizm işletmeleri vardır. Kaplıca sularının romatizma, cilt ve raşitizm hastalıklarının tedavisinde etkili olduğu, içmesuyu olarak kullanıldığında ise mide ve bağırsak bozukluklarına iyi geldiği bilinmektedir. Ulaşım yolları açısından, Menderes-Seferihisar ve Özdere'ye kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir durumdadır. Bulunduğu bölgede günlük alışverişlerinizi yapabileceğiniz market, pazaryeri vb. bir çok seçenek mevcuttur. Buna ilaveten Gaziemir'de bulunan METRO, KİPA, TANSAŞ, OPTİMUM gibi büyük AVM'lerden ve yapı marketlerden de rahatlıkla istifade edebilirsiniz. Ayrıca Seferihisar, Ürkmez, Gümüldür, Özdere, Kuşadası, Çeşme bölgelerinde günlük tekne turlarına katılabilirsiniz. Ailecek katılabileceğiniz tekne turları yazları gezmek ve yüzmek için hizmet vermekte, kışları ise olta balıkçılarına hizmet etmektedir.

 

  • Villaların özellikleri üyeler tarafından ortak akılla oluşturulacak, imar izinleri ve mimari danışmanlık doğrultusunda belirlenip karara bağlanacaktır. Konsept olarak, tanıtımı yapılan ikiz dubleks şeklinde, ortak kullanım alanında bir adet yüzme havuzlu ve teniz kortu olan bir yaşam alanı hedeflenmektedir.

 

  • Üye kayılarımız dolmuştur. Devir yolu ile üye olmak için kooperatif merkezi ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.  

 

  • Arsa bedeli hariç, inşaat maliyeti 60.000 TL olarak öngörülmekte olup, aidatların 2014 Ocak ayından itibaren 36 ay eşit taksitler halinde aylık 1.000 TL. olmak üzere toplamda 36.000 TL.olarak ödenmesi ve geriye kalan 24.000 TL. nin ise 2015, 2016 ve 2017 Ocak aylarında sekizerbin (8.000) lira olarak ödenmesi kararlaştırılmıştır.

 

  • Proje bitiş tarihi, yüklenici firma ile yapılan sözleşme (Mayıs 2015) gereği, sözleşme tarihinden itibaren 24 ay olarak öngörülmektedir.

 

  • Üyelikle ilgili bilgileri ve üyelik formunu kurumsal sekmesindeki üyelik bilgileri bölümünde bulabilirsiniz. Kooperatif üyelerinin kooperatif hesabına para yatırırken ad, soyad ve T.C.kimlik numaralarını doğru yazmaları gerekmektedir. Üyelik formunu kooperatif adresine posta ile gönderebilirsiniz.

  Projenin Son Halini Görmek İçin Tıklayınız.

  

 

 
Copyright © 2011 - 2019  İDA Park Konut Yapı Kooperatifi
Adres: Selanik Cad. 80/6 Kızılay ANKARA
Tel: 0312 425 36 13       Faks:0312 417 7984